h1

Весняне деревце з бісеру

Серпень 8, 2011

 Щоб створити маленьке деревце з бісеру вам будуть потрібні наступні матеріали: бісер зеленого кольору, тонкий мідний дротик та 10 см товстого дроту для стовбура, також потрібні нитки коричневого кольору для обмотування стовбура.

«Посадити» таке деревце краще в керамічний горщик, але можна  і в пластиковий. Для цього нам потрібен алібастр, кольорові камінці, скельця (або будь-які інші декоративні елементи).

 На тонкий дріт довжиною 15 см набираємо 3 бісеринки і відступивши від початку 5-6 см скручуємо. Таких петель робимо 9 штук, а потім скручуємо всю гілочку як показано на схемі.

 Для невеличкого деревця нам потрібно близько 20 гілочок. Коли всі гілочки будуть готові починаємо формувати дерево: примотуємо коричневими нитками до стовбура ( товстого дроту).

 Після цього готове дерево можна садити в горщик. Невелику кількість алібастру розмішаємо з водою до консистенції густої сметани. Далі на дно горщика кладемо шматок паперу і закладаємо алібастром. В готову суміш можна садити дерево, а  далі декоруємо скельцями, камінчиками .

 

 


   

 

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: