h1

Підсніжники

Березень 15, 2011

Ось і прийшла очікувана весна. Вже добре пригріває весняне сонечко. На лісових галявинах починають квітнути перші вісники тепла — тендітні підсніжники. Тому саме час і нам порадувати себе цими чудовими квітами.Бісер: білий № 10 – 10г; зелений № 10 – 30 г (кількість бісеру наведено в розрахунку на 5 квіток і 7 листочків)

Пролісок складається з 3 білих пелюсток, 1 серединки, 1 маленького і 1 великого листочка.

Пелюстки. Пелюстки проліска виконайте з білого і світло-зеленого бісеру в техніці паралельного плетіння за схемою, представленої на схемі 1. Спочатку повністю сплетіть перший пелюсток. Другу пелюстку в процесі плетіння основи із зеленого бісеру з’єднайте з першою. Третю пелюстку скріпіть з першою і другою, утворюючи маленьку зелену чашечку під квіткою. Довжина дроту для кожної пелюстки 50 см.


Серединки. На середину дроту довжиною 40 см нанизайте 5 білих, 1 світло-зелену, 1 білу, 1 світло-зелену і 4 білі бісеринки. Пройдіть робочим кінцем дроту назад через першу з набраних білих бісеринок. Вирівняйте кінці дроту і затягніть петлю (схема 2). На кожному кінці дроту зробіть ще по одній такій петлі і з’єднайте серединку в кільце, скрутивши кінці дроту під нею кілька разів.

Схема з сайту:

http://bisser.at.ua

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: